Новинка

🧡Pop It Антистрес Сумка силіконова Полуниця (Поп Іт - Попіт - Popit) для дітей Червона
715 ₴
- В наличии
- Код: AAA-113860
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Pop It Антистрес Сумка силіконова Полуниця для дітей
Хочете додати в повсякденний образ більше барв? Зі зручною, місткою і дуже стильною сумкою Pop It це легко, як ніколи!

Яскрава сумка антистрес всіх кольорів веселки допоможе Вам виділитися і проявити свою індивідуальність. Вона зроблена з високоякісного силікону, приємного на дотик, не токсичного і не викликає алергію. Силікон як матеріал має ряд переваг: він міцний, не промокає, стійкий до пошкоджень, відмінно миється, досить легкий, тонкий і легко згинається. А дана модель сумки поєднує оригінальний аксесуар і популярну антистрес іграшку, яка допомагає розслабитися, сконцентруватися і впоратися з тривогою.

Особливості:
- Досить містка, сумка має одне основне відділення, застібається на блискавку.
- Наявність регульваного ремінця дозволяє носити її через плече.
- Забруднення при необхідності легко стираються.
- Модель добре тримає форму.
- У просторе внутрішнє відділення можна покласти помаду, гаманець, косметику, цукерки та невеликі предмети першої необхідності тощо.
- Виготовлена із безпечного для дітей силікону, без BPA, нетоксична, без запаху, водонепроникна, міцна та легко чиститься.
- POP IT - Натискання силіконових бульбашок допоможе дитині заспокоїтись та не дасть занудьгувати.
Розмір: 12х12х3 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Материал | Силикон |
| Количество отделений | 1 |
| Цвет | Красный |
| Ширина | 12 см |
| Высота | 12 см |
| Глубина | 3 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 715 ₴





