Молодіжна сумка LV на блискавці з ремінем через плече


Що робить цю сумку неперевершеною? Її легкість, вишуканий стиль та універсальність роблять її невід'ємною частиною будь-якого образу. А надійність матеріалів забезпечить довгий термін служби та залишиться завжди на твоєму боці! Нехай ця стильна сумка стане твоїм невід'ємним компаньйоном в повсякденних пригодах!
Розмір: 30х25х10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Материал | Полиэстер |
| Размер | Средний |
| Количество отделений | 1 |
| Высота | 250 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 100 мм |
| Отделения | 1 основное, Наружный карман на застежке |
Информация для заказа
- Цена: 380 ₴






