Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🖤Хутряна сумочка на кнопці для дівчат Чорна»
Хутряна сумочка на кнопці для дівчат


🌸 Завдяки своєму компактному розміру, вона ідеально підійде для повсякденного використання та стане невід'ємною частиною вашого образу.
🌟 Ваша стильна подруга в усіх подорожах — чудова сумочка для тих, хто цінує якість та елегантність!
Розмір: 20*30*10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 20 см |
| Глубина | 10 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 395 ₴






