Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Дитяча хутряна сумочка Кішка, для дівчат Колір: Пудровий»
Дитяча хутряна сумочка Кішка


Блискавка дозволяє легко і швидко відкривати та закривати сумочку, роблячи її ідеальним вибором для активних діічат. Крім того, вона не тільки стильна, але й практична - ідеальний спосіб зберігання маленьких скарбів та секретів. З цією сумочкою будь-який вихід стає веселою пригодою та неповторним моментом у світі дитинства!
Розмір: 17х17х7 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Малый |
| Цвет | Пудровый |
| Ширина | 17 см |
| Высота | 17 см |
| Глубина | 7 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 804 ₴









