Новинка

💜Дитяча хутряна сумочка з перлами, для дівчат Колір: Чорный
850 ₴
- В наличии
- Код: AAA-113849
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитяча хутряна сумочка з перлами, для дівчат


Блискавка дозволяє легко і швидко відкривати та закривати сумочку, роблячи її ідеальним вибором для активних діток. Крім того, вона не тільки стильна, але й практична - ідеальний спосіб зберігання малих скарбів та секретів вашої маленької принцеси. З цією сумочкою будь-який вихід стає веселою пригодою та неповторним моментом у світі дитинства!
Розмір: 20-15-5 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Сумка |
| Пол | Для девочек |
| Размер | Средний |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 20 см |
| Высота | 15 см |
| Глубина | 5 см |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 850 ₴





