Гірлянда бахрома дощик 120 LED 3*0.6/0.5/0.3м на прозорому дроті

Вулична гірлянда Бахрома Це називається "світовим міні-завісом", що складається з напрямного горизонтального провідника з вертикально спущеними Нитями вниз. У гірлянді використовуються над яскравіші світлодіоди, які мають кут освітлення 360 градусів. При оздобленні такої гірлянди створюється ефект "Нодньої казки" з унікальним ілюмінацією яскравих вогників.

Характерики:
- Країна виробник: Китай
- Потребується потужність: 220 Вт
- Режими 8 режимів
- Кількість світлодіодів: 120 шт
- Розмір: 3*0.6/0.5/0.3м
- Колір: білий, теплий білий, мікс, синій, рожевий, фіолетовий
- Колір дроту: прозорий
- Тип: внутрішня
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодные сетки и занавесы |
| Режим работы | Динамический |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Форма лампочки | Классическая |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Бахрома комнатная |
| Размеры | |
| Длина | 3000 мм |
| Высота | 600 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Микс |
Информация для заказа
- Цена: 520 ₴






