
💙Світлодіодна гірлянда штора сітка 200 LED 1,5х2м, великі лампочки на білому дроті, Мультиколор
525 ₴
- Нет в наличии
Світлодіодна гірлянда штора сітка 200 LED 1,5х2м, великі лампочки на білому дроті

Подаруй веселий та святковий настрій з нашою новорічною гірляндою-сіткою!
🎉 Завдяки великим, стильним лампочкам, ваша ялинка стане справжнім об'єктом уваги. Лампочки розташовані на білому дроті, надаючи гірлянді легкість та елегантність. Цей декор не лише створить атмосферу казки у вашому домі, але й надасть йому унікальний вигляд.
🌟 Завдяки високій якості матеріалів та надійному кріпленню, ця гірлянда буде супроводжувати вас святами роками!

- Чистіше і яскравіше світло
- не мерехтять і не втомлюють зір
- термін служби в 10 разів більший, ніж у ламп розжарювання
- пожежобезпека, тому що при світінні не виділяється тепло
- стійкість до механічних впливів, що не б'ються
- мінімальне споживання еклектичної енергії
- нечутливість до перепадів напруги
- Країна виробник: Китай
- Тип живлення: мережа 220 Вт
- Розмір: 1,5х2м
- Кількість світлодіодів: 200 LED
- Колір дроту: білий
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодные сетки и занавесы |
| Цвет свечения | Мультиколор |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Количество светодиодов | 200 шт |
| Форма лампочки | Классическая |
| Угол свечения | 360 град. |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 1500 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Белый |
- Цена: 525 ₴










