
💛Світлодіодна гірлянда штора сітка 160 LED 1,5х1,5м, великі лампочки на білому дроті, Мультиколор
490 ₴
- Нет в наличии
Світлодіодна гірлянда штора сітка 160 LED 1,5х1,5м, великі лампочки на білому дроті, Теплий білий

Відчуйте чарівність святкової атмосфери з нашою новорічною гірляндою-сіткою! 🌟 Її великі лампочки розсіюють м'яке, тепле світло, надаючи вашому простору неповторний зимовий вигляд. Розташовані на білому дроті, лампочки не лише надають гірлянді чистий і сучасний вигляд, але і легко вписуються в будь-який інтер'єр.
Плюси цього дивовижного аксесуара – велика стійкість та довговічність. Завдяки високоякісним матеріалам, використовуваним у виробництві, наша гірлянда служитиме вам не один сезон, даруючи святковий настрій і комфорт. Ще однією перевагою є легкість в установці – просто розгорніть сітку, підключіть до джерела живлення, і ваш простір заповниться світлом та атмосферою веселих свят! 🎉

- Чистіше і яскравіше світло
- не мерехтять і не втомлюють зір
- термін служби в 10 разів більший, ніж у ламп розжарювання
- пожежобезпека, тому що при світінні не виділяється тепло
- стійкість до механічних впливів, що не б'ються
- мінімальне споживання еклектичної енергії
- нечутливість до перепадів напруги
- Країна виробник: Китай
- Тип живлення: мережа 220 Вт
- Розмір: 1,5х1,5м
- Кількість світлодіодів: 160 LED
- Колір дроту: білий
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодные сетки и занавесы |
| Цвет свечения | Мультиколор |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Количество светодиодов | 160 шт |
| Форма лампочки | Классическая |
| Угол свечения | 360 град. |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 1500 мм |
| Высота | 1500 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Белый |
- Цена: 490 ₴










