
Світлодіодна гірлянда штора сітка 240 LED 2х2м, маленьки лампочки на білому дроті

✨Завдяки маленьким лампочкам, розташованим на білому дроті, ця новорічна гірлянда створює неперевершений ефект маленьких зірочок, що танцюють у темряві. Виготовлена із високоякісних матеріалів, гірлянда вражає довговічністю та бездоганним дизайном.
Завдяки своїй сітчастій структурі, гірлянда легко адаптується до будь-якої поверхні, дозволяючи вам творити унікальні композиції. Це чудовий спосіб зробити ваш простір яскравим і настроїтися на святковий лад. Насолоджуйтеся атмосферою свята з гірляндою, яка подарує вашому дому відчуття чарівності та тепла.

- Чистіше і яскравіше світло
- не мерехтять і не втомлюють зір
- термін служби в 10 разів більший, ніж у ламп розжарювання
- пожежобезпека, тому що при світінні не виділяється тепло
- стійкість до механічних впливів, що не б'ються
- мінімальне споживання еклектичної енергії
- нечутливість до перепадів напруги
- Країна виробник: Китай
- Тип живлення: мережа 220 Вт
- Розмір: 2х2м
- Кількість світлодіодів: 240 LED
- Колір дроту: білий
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодные сетки и занавесы |
| Цвет свечения | Белый |
| Потребляемая мощность | 220 Вт |
| Количество светодиодов | 240 шт |
| Форма лампочки | Классическая |
| Угол свечения | 360 град. |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Белый |
- Цена: 490 ₴








