Новинка

Дитяча сумка "Rainbow Wings" Райдужні Крила для дівчат, двостороння паєтка

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Размер | Малый |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Красный |
| Высота | 14 мм |
| Ширина | 17 мм |
| Состояние | Новое |
| Основные атрибуты | |
| Пол | Для девочек |
| Глубина | 8 мм |
| Тип | Сумка |
Информация для заказа
- Цена: 509 ₴



