Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Жіноча косметичка органайзер Travel на блискавці з ручкою та гачком Рожева»

Жіноча косметичка органайзер Travel на блискавці з ручкою та гачком Рожева

💪 Зручна ручка для перенесення робить цю косметичку ідеальною для активних осіб, які цінують комфорт і стиль.
🎨 Трендовий дизайн дозволяє вам подавати свою красу у будь-якому місці і завжди залишатися в тренді.
🎁 Зробіть собі чи своїй близькій людині подарунок, який об'єднує в собі практичність, стиль та зручність – косметичка "Travel" створена для тих, хто цінує якість та елегантність у кожному деталі.
Розмір: 23х7х14 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Пол | Женский |
| Цвет | Розовый |
| Материал | Полиэстер |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Одна |
| Плечевой ремень | Нет |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Высота | 140 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 420 ₴







