Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Перламутрова дорожня жіноча косметичка на блискавці»

Перламутрова жіноча косметичка
Представляємо вам нашу жіночу косметичку - невід'ємний аксесуар для сучасної дами! Завдяки елегантній перламутровій оболонці, вона не лише функціональна, але й стильна.
Зручна блискавка дозволяє легко відкривати та закривати косметичку, а петелька для тримання у руці робить її ідеальною для подорожей чи щоденного використання.
М'який матеріал, приємний на дотик, надає відчуття комфорту, а стильний дизайн робить цю косметичку втіленням елегантності. Завдяки цій косметичці ваші улюблені косметичні засоби завжди будуть з вами! 😍
Розмір косметички - 22 х 12 х 8 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Пол | Женский |
| Цвет | Розовый |
| Материал | Искусственная кожа |
| Тип застежки | Молния |
| Плечевой ремень | Нет |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Высота | 120 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глубина | 80 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 416 ₴




