
Представляємо вам компактну дорожню жіночу косметичку Mermaid на блискавці, доступну в різних кольорах!
😍 Настав час приголомшити світ своєю стильністю, адже косметичка - це не просто аксесуар, а відображення вашого унікального стилю. Зручна застібка, яка доповнює дизайн, робить цю косметичку ще більш неповторною.
🌟 Вона стане вашою вірною супутницею, допомагаючи вам організувати олівці, пензлики, баночки та тюбики впорядковано. Завдяки компактному розміру, вона ідеально підходить для подорожей, відвідування басейнів, саун, масажу та, звісно, в повсякденному використанні вдома.
Її незвичайні колірні рішення додають принту неповторності та свіжості. Застібається косметичка легко та швидко завдяки застібці-блискавці. Зробіть свій макіяж та день яскравішими разом з Mermaid!
Розмір косметички - 13*23*7 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Пол | Женский |
| Цвет | Синий |
| Материал | Полиэстер |
| Тип застежки | Молния |
| Плечевой ремень | Нет |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Высота | 130 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Состояние | Новое |
- Цена: 355 ₴



