Новинка

❤️Гірлянда штора 480LED 5х3м світлодіодна, дріт чорний, лампочка кришталь, колір Теплий білий
705 ₴
- Нет в наличии
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гірлянда штора 480LED 5х3м світлодіодна, дріт чорний, лампочка кришталь
Вулична новорічна гірлянда - це ідеальний спосіб створити атмосферу свята та декорувати як внутрішній, так і зовнішній простір. Гірлянда оснащена яскравими і енергоефективними світлодіодами (LED), які допоможуть зекономити електроенергію. Її функціональний контролер дозволяє змінювати режими мерехтіння та кольори світла, створюючи неперевершену атмосферу свята.

Основні переваги гірлянди:
- Гірлянда додає затишок і казковість в будь-якому інтер'єрі або екстер'єрі.
- Завдяки своїй унікальній конструкції, гірлянда втілює всі ваші ідеї та фантазії в декоруванні.
- Цей товар ідеально підходить для оформлення вітрин магазинів, кафе та ресторанів, створюючи привабливу атмосферу для клієнтів.
- Світлодіоди мають довший термін служби порівняно зі звичайними лампами, забезпечуючи надійну і тривалу роботу.
Подаруйте собі та своєму оточенню неповторну красу та світло цієї новорічної вуличної гірлянди, яка додасть незабутніх моментів свята та радості.

Характеристики:
- Країна виробник: Китай
- Тип: Кімнатна
- Режим роботи: Динамічний, 8 режимів
- Розмір: 5 х 3 м
- Кількість світлодіодів: 480 шт
- Розмір лампочки: 8*11 мм
- Джерело живлення: Розетка
Можл. з'єднання: Присутня
Клас захисту: IP44
Колір дроту: Чорний
Матеріал: ПВХ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 480 шт |
| Форма лампочки | Кристалл |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Размеры | |
| Длина | 5000 мм |
| Высота | 3000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 705 ₴



