Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Стильна термокружка з кришкою Colorful Cola Cup, кухоль термос 400 мл»
Термокружка з кришкою Colorful Cola Cup, кухоль термос 400 мл

Стильний і міцний термокухоль з кришкою. Доступний в кількох кольорах. Стильний дизайн, який прикрасить будь-який будинок, а також подарує чудовий настрій під час розпивання гарячої кави в дорозі.
Термокухоль обов'язково буде доречним у подорожі.
Кружка виконана з нержавіючої сталі і оснащена кришкою, що закручується. Це виключає виплескування рідини та дозволяє використовувати кухоль навіть під час поїздок в автомобілі.
Особливості:
❥Безпечний для здоров'я матеріал: виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі, яка не має смаку, не корозіє та не протікає. Кришка виготовлена з харчового силікону.
❥Герметичність: кришка кухля має герметичний силіконовий ущільнювач, який запобігає розливанню напоїв. Гумка на дні запобігає ковзанню та перекиданню чашки.
❥Ідеальна ємність: 400 мл, красива, зручна для транспортування, також підходить для більшості автомобільних підстаканників і кавоварок.
❥Легко носити: насолоджуйтеся кавою, де б ви не були. Підходить для використання в приміщенні та на вулиці, вдома, на вечірках, у подорожах, у школі, для верхової їзди та в офісі.
❥4 кольори: є 4 різні кольори на вибір

Характеристики:
- Об'єм: 400 мл
- Матеріал колби нержавіюча сталь
- Вага 245 г
| Основные | |
|---|---|
| Материал внешней стенки | Нержавеющая сталь |
| Материал колбы | Пластик |
| Объем | 400 мл |
| Крышка | крышка с поилкой |
| Материал крышки | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Черный |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Нижний диаметр | 50 мм |
| Верхний диаметр | 70 мм |
- Цена: 775 ₴












