НовинкаПодарок

❤️Дзеркало металеве кругле велике з високою підставкою, дзеркало косметичне настільне
837 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-113292
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Дзеркало металеве кругле велике з високою підставкою, дзеркало косметичне настільне»
Дзеркало кругле велике металеве на високій підставці
Дзеркало – необхідна річ у повсякденному житті кожної дівчинки та жінки. Наш магазин надає великий вибір косметичних дзеркал, на будь-який смак. Цей продуманий аксесуар буде не тільки служити практичною допомогою при догляді за собою, але й стане елегантним додатком до вашого інтер'єру, додаючи приміщенню шарму та глибини. Нехай ваше відображення завжди буде на висоті з цим стильним дзеркалом з підставкою.

Розмір: 22-38-15 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип зеркала | Настольное |
| Форма косметического зеркала | Круглое |
| Угол поворота | 360 град. |
| Подставка в комплекте | Да |
| Диаметр | 220 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Длина | 150 мм |
| Цвет | Хром |
Информация для заказа
- Цена: 837 ₴


