
❤️Машинка для видалення катишів Gemei GM 231 дротова з насадкою щіткою від шерсті та ковтунців, з контейнером
705 ₴
- В наличии
- Код: AAA-112928
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Машинка для видалення катишів Gemei GM 231 дротова з насадкою щіткою від шерсті та ковтунців, з контейнером»
Машинка для видалення катишів Gemei GM 231
Згодом поверхня речей і предметів меблів із м'якою тканинною оббивкою покривається ковтунами. Це явище характерне як для натуральних матеріалів, так і для синтетичних.Принцип роботи машинки для видалення ковтунців простий: під час дотику головки приладу з тканиною, що містяться на тканині, збиваються волокна, потрапляють в отвори сіточки та зрізаються за нею гострими лезами.
Леза обертаються по колу за принципом вентилятора. За такого обертання створюється потік повітря, який втягує зрізані волокна всередину пристрою. У результаті вони потрапляють у спеціальний контейнер, що розташований на корпусі приладу. Контейнер зроблений із прозорого пластику, тому Ви завжди будете бачити, наскільки він наповнений відходами.
Якщо контейнер заповнений на 80%, машинка від ковтунців підлягає чищенню. Для цього контейнер потрібно зняти та висипати його вміст у відро для сміття.
Щоб машинка для видалення ковтунців працювала ефективно, рекомендується:
- у разі заповнення контейнера для ковтунців на 80% очищати його;
- зберігати прилад у сухому місці, НЕ опускати у воду;
- протирати після кожного використання;
- обережно чистити одяг біля ґудзиків, швів, блискавок, приклеєних на одяг — елементів, з'єднань;
- річ, яку чиститимуть, необхідно класти на рівну поверхню.

- видаляє ковтунці та зачіпки;
- не поранить тканину;
- компактна;
- проста у використанні;
- обладнана прозорою знімною ємністю для збирання ковтунців;
- заощаджує Ваші гроші.
- Виробник: Gemei;
- Тип приладу: Машинка для видалення ковтунців;
- Тип живлення: 220 В;
- Споживана потужність: 3 Вт;
- Матеріал: Пластик;
- Матеріал резервуара: Прозорий пластик.
- Машинка;
- Кабель для зарядки;
- Насадка;
- Щітка для чищення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gemei |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Потребляемая мощность | 3 Вт |
| Материал резервуара | Непрозрачный пластик |
| Защитная металлическая сетка | Да |
| Щеточка для чистки | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Цвет корпуса | Белый |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 180 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Глубина | 65 мм |
- Цена: 705 ₴









