Получите эту позицию бесплатно при покупке «🌟Лазерна установка RD-8008L RGB + Пульт»
Лазерна установка RD-8008L RGB + Пульт
Лазерна установка RD-8008L RGB - відповідні місця: для дискотеки, барів, сцени, вечірок та готелів і т. д.
Світлодіодний проекційний світильник: діапазон проекцій широкий, що принесе вам щасливішу атмосферу. Режим дистанційного керування: різні стробоскопічні ефекти можна встановити відповідно до ваших різних потреб, і регулювання зручне. Мультицвіт дисплея: шість кольорів світлодіодне світло може виробляти фон з цікавим принт ефекти в будь-якому місці.

- Працює від мережі;
- 6 кольорів підсвічування;
- 3 кольори лазера;
- Промені обертаються;
- Вбудований мікрофон;
- Може працювати в такт музиці;
- Вхідна напруга AC 100-240 V;
- Повна потужність 9W;
- Клас лазеру: IIIA;
- Вхідний струм 0,2 A;
- Розмір: 124х 86 х 53 мм;
- Режим стробоскопа;
- 3 режиму роботи в такт музики;
- 8 встановлених пресетів (малюнків);
- Колір: чорний.
Примітка:
1. Будь ласка, пам'ятайте, щоб не дивитися прямо в лазерний отвір, щоб не пошкодити очі.
2. Не вмикайте та не вимикайте часто та не забудьте вимкнути його після 2 годин використання.
3. Цей пристрій призначений тільки для використання в приміщенні, і треба уникати води, вологи та струшування.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цветовая гамма | RGB |
| Напряжение | 220 В |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип питания | Сеть |
| Размеры | |
| Вес | 351 г |
| Длина | 86 мм |
| Высота | 124 мм |
| Ширина | 53 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип освещения | Проектор |
- Цена: 899 ₴







