Получите эту позицию бесплатно при покупке «🔥Лазерна установка RD-8009L RGB + Пульт»
Лазерна установка RD-8009L RGB + Пульт
Лазерна установка RD-8010L RGB - відповідні місця: для дискотеки, барів, сцени, вечірок та готелів тощо. Світлодіодний проекційний світильник: діапазон проекцій широкий, що принесе вам щасливішу атмосферу. Режим дистанційного керування: різні стробоскопічні ефекти можна встановити відповідно до ваших різних потреб, і регулювання зручне. Мультиколір дисплея: шість кольорів світлодіодне світло може виробляти фон з цікавим принт ефекти в будь-якому місці.

- Тип: лазерне встановлення;
- Колір лазера: червоний і зелений;
- Проєкційна відстань: 5-10 м;
- Площа проєкції: 20-100 м2;
- Режими: автоматичне відтворення, голосова активація та пульт дистанційного керування;
- Лазерний генератор: довжина хвилі 532 нм/50 МВт (зелений), довжина хвилі 650 Нм/100 МВт (червоний);
- Загальна потужність: 115 Вт;
- Живлення: CA 100V-240V / 50Hz-60Hz;
- Вихід: DC 5V / 1.0 А;
- Матеріал: метал;
- Розмір: 52*105*90 мм (з ніжкою 110*105*90 мм);
- Вага: 351 г.
Комплектація:
- Лазерна установка RD-8009L
- Адаптер живлення
- Пульт
- Інструкція
- Паковання
Примітка:
1. Будь ласка, пам'ятайте, щоб не дивитися прямо в лазерний отвір, щоб не пошкодити очі.
2. Не вмикайте та не вимикайте часто та не забудьте вимкнути його після 2 годин використання.
3. Цей пристрій призначений тільки для використання в приміщенні, і треба уникати води, вологи та струшування.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Проектор |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цветовая гамма | RGB |
| Напряжение | 220 В |
| Угол свечения | 180 град. |
| Вес | 351 г |
| Степень защиты IP | 44 |
| Состояние | Новое |
| Управление | Пульт ДУ |
| Размеры | |
| Длина | 52 мм |
| Высота | 105 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Черный |
- Цена: 980 ₴







