Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «✨Лазерна установка вулична RD-7185 6 візерунків»
Лазерна установка вулична RD-7185 6 візерунків
Зірковий проектор Star Shower Laser Light лазерний проектор для прикраси будинку.
Ідеально підійде для вуличної ілюмінації будинку та прикраси великих приміщень. Варто включити і навколо засяють тисячі "танцюючих" зелених і червоних точок. На вашій стіні чарівні мерехтіння різних візерунків зеленим та червоним кольором. Тепер вам не доведеться прикрашати гірляндами стіни будинку, витрачаючи на це багато часу і сил. Ілюмінація покриває площу в 50 м2, вогні світяться зеленим або червоним або комбінація зеленого і червоного кольорів.

Характеристики:
Модель: RD-7185.Тип освітлення: Лазер.
Πpoeĸційна відстань: від 5 до 50 м.
Живлення: AC 100 - 240V/50Hz-60Hz, DC адаптер 12V, 500mA.
Ступінь захисту: 44 IP.
Робоча температура: - 20 ° С 40 ° С
Кут висвітлення: 180 градусів.
Матеріал: пластик ABS.
Колір чорний.
Розмір ліхтаря із кріпленням: 26.6×19×12 см.
Вага: 80 г.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Цветовая гамма | RGB |
| Напряжение | 220 В |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип питания | Сеть |
| Размеры | |
| Длина | 190 мм |
| Высота | 266 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип освещения | Проектор |
Информация для заказа
- Цена: 735 ₴







