
❤️Гірлянда RD-249 Куля 10LED 3x2м 200LED, колір ламп Білий
912 ₴
- В наличии
- Код: AAA-112807
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Гірлянда RD-249 Куля 10LED 3x2м 200LED, колір ламп Білий»
Гірлянда RD-249 Куля 10LED 3x2м 200LED, колір ламп Білий

Гирлянда зі скляними кулями-ламочками - це чудовий декоративний елемент для створення святкового настрою в будь-якому інтер'єрі. Вона складається з невеликих кульок з високоякісного скла, які надають особливий шарм та блеск приміщенню. Ця гирлянда особливо підходить для різних святкових подій, включаючи Різдво, Новий Рік та інші урочистості.
Завдяки своєму стильному дизайну та різноманітним кольоровим варіаціям, ця гирлянда стане чудовим акцентом у вашому інтер'єрі та подарує атмосферу затишку та свята. Придбайте цю гирлянду зі скляними кулями-ламочками, щоб створити незабутню атмосферу свята та радості в будь-якому приміщенні.

- Кількість діодів: 200 LED
- Розмір: 3х2м
- Призначення: вулична
- Кольори: білий, теплий
- Колір шнура – чорний
- Працює від мережі
- Виробник Китай
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Цвет свечения | Белый |
| Напряжение | 220 В |
| Количество ламп | 10 шт |
| Количество светодиодов | 200 шт |
| Форма лампочки | Шарик |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Шарики комнатная, Шарики Уличная |
| Размеры | |
| Длина | 3000 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Черный |
- Цена: 912 ₴





