Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Гірлянда Фейерверк RD-268 35 см, колір ламп Білий»
Гірлянда Фейерверк RD-268 35 см, колір ламп Білий


Гірлянда "Фейерверк" - це чудовий вибір для створення атмосфери свята та затишку. Її білі лампочки додають особливого шарму та ніжності в будь-якому інтер'єрі. Ця гірлянда особливо підходить для різноманітних святкових подій, від Різдва до весільних церемоній.
Перевагами цього товару є його висока якість та довговічність, що забезпечують тривале використання. Гирлянда має водонепроникний корпус, що робить її відмінним вибором як для внутрішнього, так і для зовнішнього використання. Крім того, лампочки ефективно економлять електроенергію, що дозволяє зменшити витрати на електроенергію.
Завдяки своєму оригінальному дизайну у вигляді фейєрверка, ця гирлянда стане незамінною прикрасою для будь-якого святкового заходу та припаде до душі як дітям, так і дорослим. Насолоджуйтесь святковою атмосферою разом з гирляндою "Фейерверк" у кольорі білий.

- Колір світлодіодів: білий
- Діаметр: 35 см
- Колір дроту: сріблястий
- Ступінь вологозахисту: IP44
- Кількість світлодіодів: 120 LED
- Живлення: 4 батареї АА (не входять до комплекту)
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | Белый |
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Капля |
| Угол свечения | 360 град. |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Высота | 350 мм |
| Диаметр | 350 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть, Батарейки |
- Цена: 660 ₴












