Получите эту позицию бесплатно при покупке «💙Гірлянда штора сітка RD-055 3х2м, світлодіодна, колір ламп Синій»
Гірлянда штора сітка RD-055 3х2м, світлодіодна, колір ламп Синій
Гірлянда сітка - ідеальний спосіб створити затишну новорічну атмосферу у вашій кімнаті. Виготовлена в синьому кольорі, вона додасть нотку святкового настрою і гармонії вашому інтер'єру. Ця кімнатна гірлянда легко розміщується завдяки своїй сітчастій структурі, що робить її відмінним вибором для оформлення приміщень.
Її перевагою є не лише естетичний вигляд, але й практичність - вона не займає багато місця і може бути легко встановлена. Гірлянда прекрасно поєднується з іншими новорічними прикрасами та створить неперевершену атмосферу тепла і свята в вашому домі. Виберіть цю гірлянду сітку, щоб насолоджуватися чарівністю святкового періоду у вашій оселі.

- Країна виробник: Китай
- Тип: Кімнатна
- Розмір: 3х2м
- Колір Синій
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодные сетки и занавесы |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | Синий |
| Напряжение | 220 В |
| Форма лампочки | Классическая |
| Угол свечения | 360 град. |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Сетка комнатная |
| Размеры | |
| Длина | 3000 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
- Цена: 640 ₴







