
❤️Гірлянда штора сітка RD-7160 1.5х1.5м 120LED, світлодіодна, колір ламп Мікс RGB
845 ₴
- В наличии
- Код: AAA-112797
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Гірлянда штора сітка RD-7160 1.5х1.5м 120LED, світлодіодна, колір ламп Мікс RGB»
Гірлянда штора сітка RD-7160 1.5х1.5м 120LED, світлодіодна, колір ламп Мікс RGB
Гірлянда сітка - це чудовий вибір для створення атмосфери затишку та святковості в вашій кімнаті. Ця гірлянда має мікс кольорів, який дозволить вам створити неймовірно яскравий та весело оформлений інтер'єр. Вона легко розгортається та прикріплюється до стін або інших поверхонь, завдяки чому ви можете легко створити унікальний дизайн кімнати.
Гірлянда сітка має низьку споживану потужність, що дозволить вам економити електроенергію. Крім того, вона безпечна у використанні, не нагрівається і не виділяє шкідливих речовин. Завдяки своїй надзвичайної довговічності, ця гірлянда буде прикрашати вашу кімнату протягом багатьох років. Завершивши перелік переваг, можна відзначити, що гірлянда сітка - це ідеальний спосіб додати веселощі та світла вашому будинку.

- Країна виробник: Китай
- Тип: Кімнатна
- Розмір: 1.5х1.5м
- Кількість світлодіодів: 120 шт
- Колір Мікс
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодные сетки и занавесы |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Форма лампочки | Классическая |
| Угол свечения | 360 град. |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Сетка комнатная |
| Размеры | |
| Длина | 1500 мм |
| Высота | 1500 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
- Цена: 845 ₴





