Получите эту позицию бесплатно при покупке «💜Гірлянда штора сітка RD-7163 2х2м 200LED, світлодіодна, колір ламп Мікс RGB»
Гірлянда штора сітка RD-7163 2х2м 200LED, світлодіодна, колір ламп Мікс
Гірлянда сітка - це стильний і ефективний спосіб прикрасити вашу кімнату та створити особливий атмосферний настрій. Вона включає в себе мікс різноманітних кольорів, що додає різноманіття та живості до вашого інтер'єру. Ця гірлянда має вбудований інноваційний LED-світлодіодний джерело, яке економно споживає електроенергію та довговічне, що забезпечує довгий термін служби.
Іншою перевагою цієї гірлянди є її легка установка та функція автоматичного вимикання, яка дозволяє економити електроенергію. Гірлянда сітка стане чудовим доповненням для будь-якого святкового заходу або просто прикрасить ваш будинок в будь-який час року.

- Країна виробник: Китай
- Тип: Кімнатна
- Розмір: 2х2м
- Кількість світлодіодів: 200 шт
- Колір Мікс
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодные сетки и занавесы |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 200 шт |
| Форма лампочки | Классическая |
| Угол свечения | 360 град. |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Сетка комнатная |
| Размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |
- Цена: 640 ₴





