
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💛Гірлянда штора RD-099 2х2м 200LED світлодіодна, дріт чорний, колір ламп Теплий»
Гірлянда штора RD-099 2х2м 200LED світлодіодна, дріт чорний, колір ламп Теплий
Вулична новорічна гірлянда - це ідеальний спосіб створити атмосферу свята та декорувати як внутрішній, так і зовнішній простір. Гірлянда оснащена яскравими і енергоефективними світлодіодами (LED), які допоможуть зекономити електроенергію. Її функціональний контролер дозволяє змінювати режими мерехтіння та кольори світла, створюючи неперевершену атмосферу святкового волшебства.
Основні переваги гірлянди:
- Гірлянда додає затишок і казковість в будь-якому інтер'єрі або екстер'єрі.
- Завдяки своїй унікальній конструкції, гірлянда втілює всі ваші ідеї та фантазії в декоруванні.
- Цей товар ідеально підходить для оформлення вітрин магазинів, кафе та ресторанів, створюючи привабливу атмосферу для клієнтів.
- Світлодіоди мають довший термін служби порівняно зі звичайними лампами, забезпечуючи надійну і тривалу роботу.
Подаруйте собі та своєму оточенню неповторну красу та світло цієї новорічної вуличної гірлянди, яка додасть незабутніх моментів свята та радості.

- Країна виробник: Китай
- Тип: Кімнатна
- Режим роботи: Статичний
- Кількість світлодіодів: 200 шт
- Колір Теплий білий
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 200 шт |
| Форма лампочки | Классическая |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Размеры | |
| Длина | 2000 мм |
| Высота | 2000 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип питания | Сеть |
| Цвет шнура питания | Черный |
- Цена: 1 740 ₴



