
🧡Настільна LED лампа для селфі - проектор для селфі з ефектом заходу сонця Sunset Lamp 16см
805 ₴
- В наличии
- Код: AAA-112725
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🧡Настільна LED лампа для селфі - проектор для селфі з ефектом заходу сонця Sunset Lamp 16см»

Комплект освітлення використовується при зйомці портретів, при створенні репортажів і відеоблогів. Живлення LED лампи здійснюється від USB порту. Для забезпечення більш яскравого світла краще підключати лампу до зарядки USB з великим струмом на виході (наприклад, 2А або більше).
Проекційні лампи для заходу сонця або Sunset Lamp – справжня інтернет-сенсація завдяки таким мережам як TikTok та Instagram. Багато блогерів почали використовувати проекційні лампи, щоб робити селфі та фото, і вони виходять дуже яскравими та соковитими. Погодьтеся, адже зробити ідеальне селфі на заході сонця на камеру мобільного телефону досить таки складно. Що ж, секрет нарешті розкритий. Цей трюк зі світлом, що світиться, можна зробити не сидячи біля вікна, а з унікальною проекційною лампою Sunset Lamp, яка імітує захід сонця.
Якщо ви створюєте у своєму будинку теплу сучасну атмосферу, проекційна лампа для заходу сонця – чудове рішення для освітлення. Якщо ви хочете внести сонячне світло в кімнату, де мало світла, найкращим рішенням буде проекційна лампа для заходу сонця. Настільний світильник з проекцією заходу сонця, райдужний сучасний світлодіодний світильник можна використовувати також для вітальні, як світильник для спальні, проектор, торшер, реквізит для фотосесій. Лампа Sunset Lamp буде створювати вам теплу та затишну та романтичну атмосферу.
Характеристики:
Матеріал: скло, пластик;
Розміри: 160 х 80 х 100 мм;
Тип лампи: Світлодіодна;
Тип вимикача: Кнопка на шнурі
Матеріал плафона, стійка: Пластик
Довжина кабелю: 1,2м
Розміри:
повна висота лампи 13см
висота стійки 3,5 см
діаметр лампи 6,5 см
діаметр підставки 10 см;
Комплектація:
Лампа LED для селфі ефект сонця (16 см);
Заводська упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Настольная лампа |
| Состояние | Новое |
| Количество источников света | 1 |
| Материал плафона, подвесок | Пластик |
| Материал каркаса | металл |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Цвет | Черный |
| Страна производитель | Китай |
| Тип крепления | На поверхность |
| Цвет свечения | RGB (разноцветный) |
| Источник питания | Электричество |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 160 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Длина | 100 мм |
| Диаметр | 65 мм |
| Длина сетевого шнура | 1.2 м |
- Цена: 805 ₴










