НовинкаПодарок

❤️Електробритва Mini Shaver 2 ALSTOW NS-701 USB Type-C портативна
735 ₴
- В наличии
- Код: AAA-112718
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Електробритва Mini Shaver 2 ALSTOW NS-701 USB Type-C портативна»

️Електробритва Mini Shaver 2 ALSTOW NS-701
Ефективна робота: високошвидкісний двигун з високим крутним моментом має достатню потужність. Завдяки гострій ріжучій голівці гоління займає приблизно дві хвилини.
Заряджання через USB: вбудована літієва батарея, пряма зарядка через USB-кабель, час заряджання становить приблизно 3 години, а термін експлуатації батареї перевищує 60 хвилин.
Водонепроникність: ріжучу головку можна мити водою і використовувати у вологих або сухих умовах, але не можна занурювати у воду.
Особливості:
- Акумулятор: 300 мАг;
- Вологозахист: IPX7;
- Кількість лез: 6;
- Час зарядки: 1 год;
- Час роботи: 60 хвилин;
- Інтерфейс заряджання: Type-C;
- Розмір пакування: 14х5х5см;
- Розмір: 110х30 мм;
- Вага: 70 г.
Комплектація:
- 1 шт. Міні портативна USB-електроробота
- 1 шт. Кабель USB
- 1 шт. Чиста щітка
- Розмір: 9,5×2,5 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип электробритвы | роторная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество бритвенных головок | 1 |
| Возможность влажного бритья | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время заряда аккумулятора | 1 час |
| Время работы от аккумулятора | 60 мин |
| Щеточка для чистки | Да |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 95 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Вес | 0.07 кг |
Информация для заказа
- Цена: 735 ₴





