Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Електробритва Kemei TXD-KM-1120 портативна»

Простота і прекрасний робочий стан акумуляторного набору гоління для чоловіків Kemei Km-1120 дадуть Вам незабутнє почуття гладко виголеної шкіри. Якість металу не дозволить Вашій шкірі запалитися або відчувати сухість. Завдяки вбудованому акумулятору голитися стане простіше і швидше.
Бритва Kemei Km-1120 легко поміщається в руку, тому навіть за довгого часу роботи, рука не втомиться. Чоловіча бритва корисний та простий прилад для особистої гігієни. При повній зарядці бритва може безперервно працювати до 6-8 годин. Щоб гарантувати тривалий термін служби необхідно зберігати прилад далеко від води при температурі 5-35 градусів. Не варто залишати бритву в розетці понад 48 годин.

- Живлення: акумулятор, знімний
- Заряджається від мережі 220-240В кабелем (у комплекті)
- Індикатор заряджання акумулятора
- 3 насадки (для гоління, для стрижки, для носа)
- Стильна та ергономічна, добре лежить у руці
- Потужність бритви: 3 Вт
- Час зарядки: 8 годин
- Розмір бритви: 15*5,5*2,5 см
- Вага бритви: 130 г
- Розмір комплекту: 22,5*14,5*5,5 см
- Вага комплекту: 300 г.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VGR |
| Тип электробритвы | сеточная |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Количество бритвенных головок | 1 |
| Возможность влажного бритья | Да |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Дисплей | Нет |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время заряда аккумулятора | 8 час |
| Время работы от аккумулятора | 80 мин |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 150 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Глубина | 25 мм |
| Вес | 0.13 кг |
- Цена: 495 ₴







