Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Підставка під гаряче Home - Rose, кругла, 6шт у наборі»

Підставка під гаряче Home - Rose, кругла, 6шт у наборі
Підставка під гаряче Home - це набір із 6 круглих підставок з чарівним квітковим дизайном. Цей товар не лише вражає своєю естетичною привабливістю, але і має велику корисність в побуті. Виготовлена з високоякісного матеріалу, підставка надійно захищає ваші столи від пошкоджень від гарячого посуду. Компактний розмір підставок дозволяє легко зберігати їх у кухонному шафці, зекономивши місце. Цей набір не лише робить ваш кухонний інтер'єр більш привабливим, але і забезпечує надійний захист для ваших столів, роблячи його незамінним аксесуаром у вашому домі.
Характеристики:
Квадратна форма із закругленими краями
Нековзка основа
Розміри: 15х15 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | ДВП |
| Форма | Квадратная |
| Диаметр | 150 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Количество в наборе | 6 шт |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 560 ₴




