НовинкаПодарок

💖Підставка під гаряче Пара Фламінго, маленка, кругла, 6шт у наборі
692 ₴
- В наличии
- Код: AAA-112291
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💖Підставка під гаряче Пара Фламінго, маленка, кругла, 6шт у наборі»

Підставка під гаряче Пара Фламінго, маленка, кругла, 6шт у наборі
Підставка під гаряче "Пара Фламінго" - це набір з 6 компактних, маленьких і круглих аксесуарів, які необхідні в кожній кухні. Їх основна перевага - це захист від пошкоджень поверхонь від гарячих посудин та каструль. Кожна підставка має яскравий дизайн з фламінго, що додає кулінарному процесу веселощів і краси. Вони легкі у використанні, забезпечують надійний захист і легко мити. Цей набір стане відмінним подарунком для будь-якого господаря і прикрасить будь-який кухонний інтер'єр. Насолоджуйтеся комфортом та стилем завдяки підставці під гаряче.
Характеристики:
Кругла форма
Нековзка основа
Розміри: 10 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Материал | ДВП |
| Форма | Круглая |
| Диаметр | 100 мм |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Количество в наборе | 6 шт |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Разные цвета |
Информация для заказа
- Цена: 692 ₴



