Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💛Дзеркало Перлини овальне настільне металеве з підставкою, 2 види»

Дзеркало Перлини овальне настільне металеве з підставкою
Дзеркало настільне – це стильний і практичний аксесуар для вашого інтер'єру. Виготовлене з металу, воно має чорне покриття, яке додає йому сучасний вигляд. Ви можете вибрати одне з двох варіантів декору: з імітацією перлин білих або бузкових, що дозволяє підібрати його під ваш стиль та вподобання.

Це дзеркало не лише служить своєю основною функцією, але і стає стильним акцентом в вашій кімнаті. Його компактні розміри дозволять легко розмістити його на будь-якому настільному поверхні. Такий аксесуар стане чудовим доповненням до вашого інтер'єру та підкреслить вашу увагу до деталей.
Розмір: 32-18-9 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип зеркала | Настольное |
| Форма косметического зеркала | Овальное |
| Тип зеркальной поверхности | Обычная |
| Подставка в комплекте | Да |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 90 мм |
| Высота | 300 мм |
| Цвет | Черный |
| дизайн | Дизайн №1 |
Информация для заказа
- Цена: 585 ₴




