Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «🤍Порцелянова статуетка Дракон, набір з 8 шт»

Набір статуеток Дракони
Цей набір порцелянових статуеток "Дракон" - чудовий вибір для колекціонерів та любителів мистецтва. У наборі ви знайдете 8 елегантних статуеток, які виготовлені з порцеляни. Кожна статуетка має уважну деталізацію та вражає своєю майстерністю виконання. Ці статуетки чудово підійдуть для прикраси вашого інтер'єру та подарунком для шанувальників мистецтва.
Розмір: 6-7-3 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Китай |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Фарфор |
| Цвет | Белый |
| Высота | 60 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Глубина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 640 ₴



