Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Пуфик органайзер розкладний вінтажний, невеликий»

Пуфик органайзер
Пуфик розкладний зі зручною кришкою - ідеальний вибір для зберігання різних речей. Виготовлений з високоякісної штучної шкіри, має стильний вінтажний дизайн. Цей пуфик поєднує в собі комфорт та елегантність, створюючи затишну атмосферу в будь-якому інтер'єрі. Переваги цього товару включають зручне зберігання та надійну якість матеріалів, які забезпечують довгий термін служби.
Розмір: 31-31-31 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Нет |
| Наличие спинки | Нет |
| Материал каркаса | фанера |
| Цвет | Разные цвета |
| Узоры и принты | Цветочный принт и растительные узоры |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 мм |
| Глубина | 310 мм |
| Высота | 310 мм |
| Комплектация | |
| Наличие ящика | Да |
Информация для заказа
- Цена: 416 ₴




