Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💛Декоративний сріблястий свічник на 5 свічок на підставці»

Декоративний свічник на 5 свічок на підставці
Сріблястий подсвічник - чудовий елемент декору, що додасть шарму вашому інтер'єру. Відображаючи наші смаки і вподобання, інтер'єр нашого житла стає особливим виразником нашої індивідуальності. Вибираючи меблі, ми зазвичай керуємося їхньою функціональністю, а от аксесуари та освітлення в домі обираємо відповідно до наших уявлень про красу. Цей подсвічник стане ідеальним доповненням до вашого інтер'єру, надаючи йому блиск та атмосферу тепла.
Розмір: 20-17-17 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Материал изготовления | Металл |
| Цвет | Серебристый |
| Количество мест для свечей | 5 |
| Тип рекомендуемой свечи | длинная свеча конусообразной формы, чайная свеча, длинная свеча цилиндрической формы |
| Ширина подсвечника | 170 мм |
| Глубина подсвечника | 170 мм |
| Высота подсвечника | 200 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 020 ₴



