Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Сумочка жіноча з ремінцем, 4 види, міська, виразна»

Сумочка міська з довгим ремінцем
👜 Стильна сумочка з ремінцем - ідеальний аксесуар для міського життя! Доступна у 4-х різних дизайнах, вона компактна та зручна для повсякденного використання.
🎁Вона стане ідеальним подарунком для будь-якої жінки, яка цінує практичність та стиль в щоденних образах. Такий аксесуар стане незамінним спутником у місті, завжди підкреслюючи вашу унікальність.
Кольори:
⬛️чорний,
🟪рожевий,
🟦синій,
🟥червоний
🪄Наявність бажаного дизайну уточнюйте перед покупкою.
Розмір: 17,5-12-1 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямоугольная |
| Размер | Малый |
| Цвет | Разные цвета |
| Ручки | Нет |
| Плечевой ремень | Да |
| Высота | 120 мм |
| Длина | 175 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 515 ₴




