
Воскоплав баночний з терморегулятором PRO-WAX 100 White Original для воску в гранулах і таблетках на 400 мл
779 ₴
- В наличии
- Код: AAA-111904
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Воскоплав баночний з терморегулятором PRO-WAX 100 White Original для воску в гранулах і таблетках на 400 мл»

Воскоплав Pro Wax 100 підвищеної потужності підходить для салонного і домашнього застосування.
Працює від мережі. Призначений для розігріву воску в банках (400 мл), у таблетках, гранулах або дисках.
Має додаткову металеву ємкість, виконану з високоякісного алюмінію, для гарячого воску в таблетках/гранулах або для парафіну.
Нагрівач для воску в банках або в стаканчику Pro Wax 100 використовується також і для розпалювання парафіну.
Температура розігріву від 35 до 100 градусів, також є режим, який підтримує задану температуру воску протягом всієї процедури.
Має компактний розмір, красивий дизайн і датчик регулювання температури. Зручний в експлуатації.
Технічні характеристики:
- Потужність: 100 Ватт
- Розміри корпусу (ширина*довжина*висота): 17*17*13 см
- Напруга: 220-240 В 50 Гц
- Діаметр внутрішньої ємності: 10,5 см, висота 6 см
- Вага: 600 г
- Об'єм ємності для розігріву: 400 мл
В комплект входить:
- Воскоплав
- Металева ємність для воску
- Ручка для зняття відерця
- Пластикова кришка
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет | Белый |
| Регулятор температуры | Да |
| Дисплей | Нет |
| Объем | 400 мл |
| Мощность | 220 Вт |
| Вес средства | 600 г |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 17 см |
| Высота | 13 см |
| Ширина | 17 см |
- Цена: 779 ₴




