
❤️Плед Іграшка, подушка, 3 в 1 Єдиноріг блакитний дитячий, м'яка іграшка з пледом усередині 50 см
700 ₴
- Нет в наличии
- Код: 27138
Такої м'якої іграшки з пледом ви ще не бачили! Чудова річ для дитини та дорослого. Подарунок, якому будуть раді.
Розмір пледа 100*150 см.
Це не тільки класна та мила іграшка, а ще й подушка, яка має плед!
Та правильно! Плед міститься всередині іграшки-подушки.
Незамінна річ у машині, у подорожах.
Єдиноріг 3 в 1 рожевий + бонус:
- плюшевий, м'який і приємний плед,
- милий подарунок для дівчини та іграшка для дитини,
- можна використовувати як подушку.
Чарівний Єдиноріг з теплим пледом, який акуратно ховається всередину іграшки, стане приємним подарунком на будь-яке свято.
Кожен бажає зробити такий подарунок, яким буде не тільки приємний для душі, але й виявиться вельми корисним і потрібний у побуті. Однак знайти таку річ щоразу все складніше та складніше. Одним із таких цінних подарунків є іграшка плед-подушка. Цей трансформер 3-в-1 в зібраному стані являє собою милу м'яку іграшку у формі Єдинорога. Однак варто відстебнути кілька застібок, і іграшка перетвориться спочатку на зручну подушку, а потім у теплий плед. Спочатку такий плед був розроблений спеціально для дітей, проте всю їхню практичність оцінили й дорослі.
Плед із м'якою іграшкою зручно взяти із собою в гості або на природу: плед і іграшка для дитини займає набагато більше місця окремо, ніж трансформер.
| Основные | |
|---|---|
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Возрастная группа | С рождения |
| Цвет | Голубой |
| Высота | 25 см |
| Ширина | 21 см |
| Длина | 50 см |
| Стирка | Машинная/ручная |
| Состояние | Новое |
- Цена: 700 ₴





