Новинка

❤️Скейтборд дерев'яний дитячий Протиковзне покриття MS 0324-1 трюковий скейт 7 шарів клена
420 ₴
- Нет в наличии
- Код: MS 0324-1
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дитячий скейтборд це чудове рішення для батьків, дітлахи яких сповнені сил та енергії. Щоб привести скейт у рух знадобляться зусилля ніг, а отже дитина фізично розвиватиметься. За допомогою скейту можна не лише кататися, а й виконувати нескладні трюки. Завдяки цьому Ваша дитина буде ставати сильнішою, витривалішою і спритнішою. Ви не пошкодуєте про таке придбання для своїх дітлахів, як скейтборд! Різнокольорові моделі дарують щастя, радість та посмішку малюкові. Ця дошка унікальна ще й тим, що має нековзну поверхню, яка дозволяє уникнути падінь.
- Розмір 17-5 дюймів
- 7 шарів китайського клена
- Підвіска: пластик
- Колеса: PVC 45мм кольорові
- Підшипники: 608Z
- Малюнок-наклейка на лицьовій стороні та малюнок-наклейка на днищі скейборди
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Тип | Скейтборд |
| Материал деки | Клен |
| Материал колес | Полиуретан |
| Диаметр колес | 45 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 43 см |
| Ширина | 13 см |
Информация для заказа
- Цена: 420 ₴




