Топ продаж

💛Плед Іграшка, подушка, 3 в 1 Гусениця зелена дитячий, м'яка іграшка з пледом усередині 70 см
820 ₴
- Нет в наличии
- Код: 26782
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности

Унікальна іграшка трансформер 3 В 1. Плюшева іграшка – це іграшка, плед та подушка одночасно! Особливості плюшевої іграшки-подушки 3в1: Гусениця - це не тільки красива, мила і приємна на дотик м'яка іграшка, але і дуже практична. У гусениці захований плед мікрофібру. Без пледу всередині, гусениця все ще залишається об'ємною і м'якою, що дозволяє використовувати її як подушку. Така іграшка буде чудовим подарунком як дитині, так і дорослому.
Розмір іграшки:
- Довжина 70см,
- Висота 20см,
- Ширина 20см.
- Плед 100х150см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип игрушки | Подушка-игрушка |
| Материал | Плюш |
| Наполнитель | Синтепон |
| Цвет | Зелёный |
| Высота | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Длина | 70 см |
| Стирка | Ручная |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 820 ₴






