
❤️Туристичний складний стілець для кемпінгу, рибалки з підлокітниками, спинкою та підсклянником у чохлі Зелений
779 ₴
- Нет в наличии
- Код: AAA-111129

Зручне та компактне складане туристичне крісло для туристів, рибалок, мисливців, для пікніка.
Легкий кемпінговий стілець, який стане незамінним супутником для мандрівників, які не мають можливості носити з собою габаритні предмети туристичних меблів, проте воліють відпочивати з комфортом. Розкладається та збирається стілець за кілька секунд.
На рибалці головне не перемога, головне – комфортна участь. З таким кріслом на рибалці вам буде зручно спостерігати і за вудкою, і за шашликами.
Цей стілець не тільки легкий і мобільний. Він ще й дуже зручний. Завдяки своїй конструкції, вага тіла розподіляється рівномірно, і Ви зовсім не втомлюєтеся навіть при тривалому сидінні. Для додаткової зручності у підлокітник стільця вбудований підсклянник. Він може бути використаний як напоїв, так снастей при виїзді на рибалку.
Якщо Ви хочете почуватися в лісі як удома, то Вам потрібен комфорт. Складаний стілець крісло для відпочинку це початок комфортного перебування на природі!
Характеристики:
- Каркас - сталь
- Оббивка - тканина "Оксфорд" (щільність 600 D)
- Висота виробу - 81 см
- Ширина виробу - 83 см
- Глибина виробу - 47 см
- Висота від підлоги до сидіння - 40 см
- Висота спинки - 41 см
- Ширина сидіння - 50 см
- Глибина сидіння - 41 см
- Висота від підлокітників до сидіння - 15 см
- Максимальне навантаження - до 100 кг
- Вага - 2 кг
- Особливість: наявність сумки для зручного транспортування
| Основные | |
|---|---|
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Материал сиденья | Ткань |
| Материал спинки | Ткань |
| Подстаканник | 1 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Ширина стула | 830 мм |
| Глубина стула | 410 мм |
| Высота сиденья стула | 400 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 810 мм |
| Вес | 2 кг |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
- Цена: 779 ₴






