
💙Полиця для взуття Shoe rack Стійка-органайзер для зберігання 12 пар взуття з 4 полицями
435 ₴
- Нет в наличии
- Код: 14189
Зручна та легка полиця для зберігання взуття у правильному положенні з міцними полицями.
Ця полиця для взуття ідеально підходить для зберігання в будь-якому місці, що дозволяє використовувати додатковий простір в будинку.
Новий стильний органайзер Shoe rack допоможе розмістити до 12 пар взуття на невеликому просторі! Тільки подумайте, скільки місця звільниться у передпокої! Органайзер ідеально підходить для зберігання сезонного взуття, яке зазвичай припадає пилом в коробках на антресолях або в шафі! Shoe rack виготовлений із міцних матеріалів, який витримає навіть важкі похідні черевики, не кажучи вже про стильні жіночі туфельки!

Полиця для взуття Shoe rack допоможе вирішити Вам постійну проблему зі зберіганням взуття в будинку і подарує Вам комфорт від правильного розподілу простору у Вашому житлі!
Характеристики:
- Висота: 65 см;
- Ширина: 64 см;
- Глибина: 19 см;
- Вага: 1 кг;
- Максимальна кількість ярусів: 4;
- Тип опор: ніжки;
- Місткість: до 12 пар взуття;
Комплектація:
- Стелаж для взуття у розібраному вигляді;
- Коробка.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | полка для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 640 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Высота | 650 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус | пластик |
| Полки | сталь |
- Цена: 435 ₴








