Новинка

❤️Скейтборд дерев'яний дитячий Протиковзне покриття 7 шарів клена трюковий скейт з підсвіткою
1 590 ₴
- В наличии
- Код: AAA-111937
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Скейтборд - відмінний вибір для підлітка, який починає кататися або ж просунутого райдера. Дозволить зробити дорогу до школи або на роботу більше захоплюючою, покататися з вітерцем, зробити кілька трюків і таким чином підняти собі настрій.
Крім того, катання на скейборді, покращує фізичний стан, зміцнює м'язи практично всього тіла, робить вас витривалішим і активнішими.
- Розмір деки 78х20
- Матеріал 7 шарів клена
- Покриття Протиковзне покриття
- Колеса 55 х 45 мм; PU/80А з підсвічуванням
- Підшипники ABEC-7 - Високошвидкісний безшумний підшипник
- Підвіска Посилений повототний механізм
- Максимальне навантаження 100 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Жесткость колес | 80А |
| Тип | Скейтборд |
| Состояние | Новое |
| Материал деки | Клен |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Цвет | Разные цвета |
| Диаметр колес | 55 мм |
| Материал колес | Полиуретан |
| Толщина колес | 45 мм |
| Подшипник | ABEC-7 |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 20 см |
| Длина | 78 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴

