Акция «Товары в подарок»Вы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «❤️Фоторамка 13х18 см, рамка для фотографій 26-20 см»
Фоторамка 13х18 см

Фоторамки - це найбільш поширені і універсальні подарунки, які можна піднести практично будь-якій людині на будь яке свято. Різноманіття форм і забарвлень сучасних рамок порадує навіть найвибагливішого поціновувача. Проте будь-який, навіть самий вишуканий дизайн може зіпсувати неналежна якість виконання. Тому до вибору рамок для фотографій варто підходити уважно.
Розмір: 26-20 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Ширина изображения | 13 см |
| Тип | Рамка |
| Размещение рамки | вертикальное |
| Высота изображения | 18 см |
| Цвет | Серый |
| Функциональное назначение рамки | для фотографий |
| Количество окошек | 1 шт |
| Вместимость изображений | 1 шт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры рамки | |
| Ширина рамки | 20 см |
| Высота рамки | 26 см |
Информация для заказа
- Цена: 325 ₴



