Топ продаж

💛Маленька сумка Поп Іт. Іграшка антистрес Поп-іт. Поп Іт сумка Єдиноріг 8х4х13 см. Pop it сумка Unicorn Малинова
845 ₴
- В наличии
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Маленька сумка Поп Іт Єдиноріг – унікальний аксесуар, вона легко чиститься і в ній можна переносити всі необхідні дрібні речі. Ідеально підходить для зустрічей, прогулянок, пляжів.
Сумка Unicorn Pop it лопається, як багаторазова пухирчаста плівка. Ця сумка-іграшка користується популярністю у користувачів Tik Tok.
Сумка Поп-іт допоможе зняти стрес та звільнити неспокійну енергію. Pop it сумка – це інструмент саморегуляції, що допомагає зосередити увагу та заспокоїтися.
Ви можете грати з друзями: гравець, який успішно змусив супротивника натиснути на останню бульбашку, стає переможцем.

Характеристики:
- Матеріал: силікон
- Вік: з 3 років
- Стать жіноча
- Конструкція: сумка
- Розмір сумки: 8х4х13 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Глубина | 4 см |
| Размер | Малый |
| Пол | Для девочек |
| Тип | Сумка |
| Ширина | 8 см |
| Состояние | Новое |
| Высота | 13 см |
| Производитель | Pop It |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Малинова |
Информация для заказа
- Цена: 845 ₴









