Новинка

💛Набір інструментів для дітей «Технок» 4388, 46 деталей у валізі
874 ₴
- В наличии
- Код: AAA-115168
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.

Хлопчика обов'язково потрібно знайомити з "чоловічими" інструментами. Іграшка "Набір інструментів» від ТехноК - це валізку з вісьмома потрібними інструментами. Щоб наочно вивчити тонкощі ремонту в наборі йдуть елементи конструктора. З таким набором легко візуалізувати гру в ремонт. Тепер малюк зможе сміливо повторювати за татом.
- Комплектація: 1 валізу, 8 інструментів, елементи конструктора.
- Габарити валізи: 27 х 22.5 х 8.5 см.
- Матеріал: пластик.
- Вага: 0.560 кг.
- Зацікавить дітей з 3-х років.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Тип | Набор инструментов |
| Упаковка | Кейс |
| Количество предметов в наборе | 46 |
| Производитель | Технок |
| Цвет | Оранжевый |
| Размеры | |
| Высота | 225 мм |
| Вес | 560 г |
| Ширина | 270 мм |
| Длина | 85 мм |
Информация для заказа
- Цена: 874 ₴



