Топ продаж

💛Дитячий ігровий набір для творчості Яйце сюрприз Поні Danko Toys Unicorn SURPRISE BOX
1 095 ₴
- В наличии
- Код: AAA-113347
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Іграшка-сюрприз "Unicorn Surprise" буде відмінним подарунком для дитини. У скриньці-яйці є безліч фантастичних сюрпризів, які зроблять дозвілля малюка цікавим і незабутнім.
У наборі є:
- пластилін "Air Clay Fluoric" - 4 шт.;
- кінетичний пісок "Stretch Sand" - 200 р.,
- формочки для ліплення - 2 шт.;
- м'яка іграшка єдиноріг - 1 шт.;
- гребінець - 1 шт.;
- шпилька - 1 шт.;
- в'язка маса «Unicorn slime» - 1 шт.;
- в'язка маса «Princess Pony Slime» - 1 шт.;
- карткова гра «Doobl Unicorn Image» - 1 шт.;
- інструкція - 1 шт.
- Вага товару 1.56 кг
- Габарити: довжина 23 см
- Габарити: ширина 23 см
- Габарити: висота 30 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Упаковка | Кейс |
| Ширина | 23 см |
| Состояние | Новое |
| Высота | 30 см |
| Цвет | Розовый |
| Производитель | Danko Toys |
| Длина | 23 см |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Пол | Для девочек |
Информация для заказа
- Цена: 1 095 ₴




