Топ продаж

💚Машинка на радіокеруванні всюдихід LH-C039W SPRINT червона з камерою 720Р та пультом WiFi акумуляторна
3 840 ₴
- В наличии
- Код: AAA-111820
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Машинка на радіокеруванні всюдихід SPRINT червона з камерою 720Р та пультом WiFi акумуляторна
Потужна позашляхова вантажівка відрізняється чудовими технічними характеристиками, завдяки яким цей автомобіль можна назвати справжнім монстром, який долає будь-які перешкоди в умовах бездоріжжя за будь-якої погоди та в будь-який час доби.
Чотирьохсторонній всюдихід альпіністський автомобіль з камерою 720P WiFi може завантажити програму, а потім використовувати мобільний телефон для керування автомобілем, відео та фото в реальному часі.
- Протиударна система підвіски краще захищає Машинку.
- Гумові колеса протиковзкі.
- Застосовне поле їзди: земля, трава, асфальт або пісок
- Матеріал: алюмінієвий сплав + пластик + електронні компоненти
- Розміри: 32x21,5x14 см
Характеристики:
- Рекомендований вік – від 6 років
- Походження - Китай
- Матеріал - Пластик
- Дизайн - Позашляховик
- Відстань Дистанційного управління 50m
- Тип Автомобіль
- Час зарядки – 60 хвилин
- Час роботи – 20 хвилин
- Відстань дистанційного керування - 50м
Вміст упаковки:
- Посібник із використання,
- Пульт дистанційного керування,
- Кабель USB,
- Батарея
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип модели | Вездеход |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Масштаб модели | 1:14 |
| Цвет корпуса | Красный |
| Тип беспроводной связи | Bluetooth |
| Радиус действия | 50 м |
| Наличие видеокамеры | С видеокамерой |
| Двигатель | Электрический |
| Максимальная скорость | 30 км/ч |
| Разрешение видеокамеры | 720p (HD) |
| Состояние | Новое |
| Характеристики аккумулятора | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Время зарядки аккумулятора | 1 час |
| Время работы от аккумулятора | 20 мин |
| Количество аккумуляторов | 1 шт |
| Размеры | |
| Длина | 320 мм |
| Ширина | 215 мм |
| Высота | 140 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Привод | 4WD |
Информация для заказа
- Цена: 3 840 ₴







