НовинкаПодарок

💛Ключниця закрита дерев'яна на 5 гачків, настінна, стильна, сіра
992 ₴
- В наличии
- Код: AAA-112378
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 50 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «💛Ключниця закрита дерев'яна на 5 гачків, настінна, стильна, сіра»
Про повернення додому стільки прислів'їв, приказок та історій із життя! Адже й справді, де б ми не були, додому повертатися завжди радісно і приємно, особливо, якщо будинок з порога огортає затишком. Для цього потрібно багато уваги приділити аксесуарам. Ключниця, яка перед вами — це не лише практичний предмет для збереження ключів та зв'язок, а й елемент художнього декорування простору.
Характеристики:
- Висота: 26 см
- Довжина: 19 см
- Ширина: 6 см
- Матеріал: дерево
- Кількість гачків: 5
- Країна-виробник: Фабричний Китай
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Область применения ключницы | Универсальная |
| Вместимость ключей | 5 шт |
| Наличие дверки | 1 шт |
| Ширина ключницы | 190 мм |
| Глубина ключницы | 60 мм |
| Высота ключницы | 260 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 992 ₴



