Топ продаж

💜Сумка дорожня, набір 3 шт, на колесах, з ручкою,з розширюванням, на блискавці, валіза в різних кольорах Чорна
4 350 ₴
- Нет в наличии
+380 (63) 416-13-79
Телефонвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ця дорожня сумка може стати справжнім органайзером і буде оцінена людьми, які завжди перебувають у русі і воліють мати під рукою все необхідне.
Зовнішня компактність і реальна легкість не повинні вводити в оману модель дуже містка і зручна. А за рахунок продуманого функціоналу вона дозволить розмістити всі предмети, речі та взуття у зручному порядку.
Розмір великої: 70*40 (45)*30 см
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Высота | 45 см |
| Ширина | 70 см |
| Глубина | 30 см |
| Основные | |
| Материал | Текстиль |
| Тип | Сумка дорожная |
| Назначение | Унисекс |
| Регулировка размера | Да |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорна |
Информация для заказа
- Цена: 4 350 ₴







